رده محصول

تماس با ما

ما تماس بگیرید: 86-0631-3581111 (بین المللی کسب و کار)

فکس: 86-0631-8805589

اضافه کردن: شماره 9 جاده JiuLong اقتصادی توسعه منطقه Wendeng شهر ویهای عصيان, چین 264400

ما ایمیل: sales@composite-china.com

ساعات کار:

شنبه دوشنبه (8:00 صبح - 17:00 pm)

زمانی که نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. ما همیشه خوشحال هستند به کمک

لینک وب سایت:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

محصولات الیاف کربن

- Aug 03, 2015 -

بنابراین وجود دارد هیچ مواد کربن سرامیک و نه نام در شرایط فنی. کریستال کربن فقط یکی برای تولید محصولات نام خود را در نیاز است. در سطح ملی در طبقه برقی گرم اطلاعات فنی و استانداردهای صنعت کربن کریستال حرارت این بیانیه یافت نمی شود وجود دارد. حرارت مواد عنصر یکسان نیستند. فیبر کربن و حرارت عنصر فیبر کربن به عنوان مواد هادی است. قوی تر از فولاد, کوچک تراکم از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ به خوردگی مقاوم تر از فولاد مقاوم تر به حرارت بالا، اما همچنین به عنوان به عنوان مس الکتریکی، حرارتی و مکانیکی مواد رسانا است. محصولات به طور گسترده ای استفاده می شود در هوا و فضا، تجهیزات ورزشی، دستگاه های پزشکی.

کربن کریستال به عبارت ساده، کربن محصولات کریستال ذرات کربن مواد رسانا عضویت چسب به جدول فشرده هستند. تولید این محصول هر تکنولوژی بالا پایان و ثبت اختراعات، دقیقا به همین دلیل نیازی نیست، شدن با بیش از 10 تولید کنندگان داخلی یک شبه خواهد شد. استفاده رایگان از تداخل الکترومغناطیسی، بدون گرد و غبار، بدون سر و صدا و آلودگی. گرمایش سریع: این محصول گرم 1 تا 2 دقیقه حرارت اقتصاد است: این محصول برای قیمت پایین و مقرون به صرفه برای عموم در نظر گرفته شده، نه تنها به خرید صرفه جویی در هزینه با استفاده از صرفه جویی در انرژی تبدیل 30% (فلزی حرارت)، و می تواند به طور خودکار کنترل دما. و این محصول نقش فیزیوتراپی محصولات بهداشتی در حرارت در همان زمان، همچنین دارای تابش طول موج 3 20um دور مادون قرمز, نرخ تبدیل اشعه 68 درصد بالاتر از استاندارد ملی برای محصولات مشابه است. جامعه پزشکی مدرن به عنوان "سبک زندگی" مراتب مادون قرمز، تحقیقات نشان داده که بدن انسان برای دور مادون قرمز بهتر جذب بیش از 6 متر پس از دریافت دور مادون قرمز, تشدید جذب سلول های بدن انسان، افزایش فعالیت سوخت و ساز چربی اضافی را کاهش می دهد. خط برقی طول موج مادون قرمز از 3 20um دور مادون قرمز برای سلامت انسان و تابش درمان عوارض تمیز خشک، محصولات جدید انرژی سبز است. زندگی امن و قابل اعتماد، مدت سرویس.

قطعات محصول و کل در هستند به طور معمول غربالگری دقیق پیری و دی الکتریک آزمایش قدرت از استاندارد 2000V، مرکب فیبر کربن آن انبساط توسط فشار بالا کاملا غلبه بر پلاستیک حرارتی پوشش رسانا تونر و دیگر عناصر حرارت، آسان به شکستن، آسان به سقوط، پراكسيد overcurrent، مقاومت و عایق حرارت کم نقص. این محصول سبک وزن، بدون آلودگی، ناهموار، زندگی خدمات کمتر از 100,000 ساعت نیست. سه لایه کنترل درجه حرارت است. 1 سیم با بیش از حفاظت دما سوئیچ. ترموستات 2 با عایق کردن. 3 دمای دمای اتاق تنظیم سوئیچ را می توان برای گرم نگه دارید. مقاومت در برابر شوک بیش از 3000 ولت. هیچ تابش موج مغناطیسی وجود دارد. اطلاعات فنی حداکثر درجه حرارت عامل: 300 ℃ دراز مدت استفاده از ولتاژ: 3 600V AC 12-380V دراز مدت دمای کار: 80-200 درجه سانتی گراد فشار: 3700-5000v (50 هرتز) 1 دقیقه سوسو رایگان شکست عایق مقاومت > 500 mohm استفاده از درجه حرارت محیط:-55- + 45


Related Products