رده محصول

تماس با ما

ما تماس بگیرید: 86-0631-3581111 (بین المللی کسب و کار)

فکس: 86-0631-8805589

اضافه کردن: شماره 9 جاده JiuLong اقتصادی توسعه منطقه Wendeng شهر ویهای عصيان, چین 264400

ما ایمیل: sales@composite-china.com

ساعات کار:

شنبه دوشنبه (8:00 صبح - 17:00 pm)

زمانی که نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. ما همیشه خوشحال هستند به کمک

لینک وب سایت:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

لوله های الیاف کربن در توسعه مهندسی

- Aug 03, 2015 -

عملکرد جامع فیبر کربن، آن را در همان زمان به عنوان مصالح ساختمانی و مواد تابعی است از اهميت خاصي برخوردار ساخت آن می تواند بسیاری از مواد دیگر می تواند مشکل را حل کند. در حال حاضر عمدتا از نظر ترکیب بتن و فیبر کربن تقویت، و کمتر در برنامه اصلی در طراحی ساختار. با توجه به هزینه مسائل قالب های دائمی نیز تحت فایبر گلاس. لوله های الیاف کربن است کار تحقیقاتی کاربردی در این زمینه در مراحل اولیه به تیرها و ستون ها محدود است، هیچ گزارشی از طبقه بتنی و دیوار. استفاده از فیبر کربن در مهندسی عمران با فضای بسیار گسترده ای برای توسعه.

علاوه بر این، در تولید مواد کربن بسته به نیازهای بهبود عملکرد مواد ديگر به طور کلی زیر را با استفاده از انواع چند عامل اشباع:

(1) قطران زغال سنگ یا آسفالت. برای خاص، پوشيده شده با الکترود گرافیت گرافیت برق قدرت بالا و قدرت فوق العاده بالا گرافیت برق برشته هستی شناسی و غیره. در حال حاضر، اشباع قیر قطران زغال سنگ مورد استفاده از الکترود شاهد و ایالات متحده و کشورهای دیگر با آسفالت پوشيده شده با الکترود شاهد.

(2) رزین. عمدتا در مواد آغشته گرافیت گرافیت های نفوذ ناپذیر سازی صنایع شیمیایی استفاده می شود.

(3) کم نقطه ذوب فلز. عمدتا در محصولات فولادي گرافیت برای مقاصد خاص مانند موتور دوار کشویی اتصالات الکتریکی مانند خراش دادن استفاده می شود.

(4) برای جایگزینی. عمدتا مورد استفاده در محصولات فولادي گرافیت طراحی شده به منظور بهبود مقاومت سایشی مواد گرافیت ساخت انواع بلبرینگ، کشویی و غیره در تماس با هوا یا برس موتور زیر آب.


Related Products