رده محصول

تماس با ما

ما تماس بگیرید: 86-0631-3581111 (بین المللی کسب و کار)

فکس: 86-0631-8805589

اضافه کردن: شماره 9 جاده JiuLong اقتصادی توسعه منطقه Wendeng شهر ویهای عصيان, چین 264400

ما ایمیل: sales@composite-china.com

ساعات کار:

شنبه دوشنبه (8:00 صبح - 17:00 pm)

زمانی که نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. ما همیشه خوشحال هستند به کمک

لینک وب سایت:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

نحوه انتخاب ورقه فیبر کربن را نشان می دهد

- Aug 03, 2015 -

پشتیبانی از بسیاری از جنبه های زندگی من به فیبر کربن پانل های ساختمانی، و غيره با توسعه اقتصاد، بیشتر است و در حالی که تنوع و کیفیت نیز تبدیل شده است توجه بزرگ تقاضا برای ورق های فیبر کربن مانند فیبر کربن شما نحوه خرید پانل اختیاری فیبر کربن زیر می آموزد:

اگر رنگ آن سیاه خالص رنگ و مقاومت در برابر دمای بالا و صاف، مقاومت در برابر خوردگی و خواص دیگر به شرایط 1، فیبر کربن از فیبر کربن prepreg رزین تحت فشار پس از برخی از تولید کنندگان با نسبتا ارزان بازالت پارچه تظاهر به پردازش به ورق با ورق فیبر کربن ساخته شده است شما می توانید ببینید.

2، تکنولوژی های مختلف تولید کنندگان مختلف، حتی با همان مواد اولیه، وجود دارد تفاوت کیفیت. ، نگاه کنید به صفحه خرید در حباب قرار دادن خطوط وجود دارد بدون کج کردن. با کیفیت خوب کربن الیاف، رزین و کربن الیاف مخلوط به خوبی.

3 انتخاب نام تجاری، قيمت هم مهم است. Dongguan انجمن از فیبر کربن و وارداتی الیاف کربن و رزین تشکیل مکانیکی تولید پیشرفته ترین با کیفیت خوب، قیمت مناسب و مقرون به صرفه.

4 دیگران مانند زمان تحویل، با یا بدون ابزار و پرسنل خدمات گزارش بازرسی کیفیت، در نظر گرفتن هستند. محصولات ما این است که زمان رسمی از طریق شماره بین المللی با کیفیت بالا و سهولت مطلق استفاده حمل و نقل سریع است.


Related Products