رده محصول

تماس با ما

ما تماس بگیرید: 86-0631-3581111 (بین المللی کسب و کار)

فکس: 86-0631-8805589

اضافه کردن: شماره 9 جاده JiuLong اقتصادی توسعه منطقه Wendeng شهر ویهای عصيان, چین 264400

ما ایمیل: sales@composite-china.com

ساعات کار:

شنبه دوشنبه (8:00 صبح - 17:00 pm)

زمانی که نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. ما همیشه خوشحال هستند به کمک

لینک وب سایت:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

لوله پودرود

لوله پودرود

لوله های Pultruded: شرکت ما ارائه طیف گسترده ای از استاندارد توخالی و لوله های سفارشی شکل pultruded. ما پروفیل های گرد، مربع و مستطیل شکل لوله های pultruded FRP شکل. آنها و به عنوان Pultrusions سازه یا به عنوان شکل های Pultruded برق استفاده می شود. لوله های Pultruded ما ...

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

لوله های Pultruded:

شرکت ما عرضه طیف گسترده ای از استاندارد توخالی کیفیت و لوله های pultruded سفارشی شکل. ما پروفیل های گرد، مربع و مستطیل شکل لوله های pultruded FRP شکل. آنها و به عنوان Pultrusions سازه یا به عنوان شکل های Pultruded برق استفاده می شود.

لوله های Pultruded ما به عنوان یکی دیگر از ویژگی های مقاوم در برابر خوردگی، غیر مغناطیسی هستند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک عامل بازدارنده آتش باشند.

تمام لوله های pultruded (گرد، مربع یا مستطیل شکل) می تواند در طیف گسترده ای از سیستم های رزین، ماتریکس شیشه ای و رنگ تولید شود. مهندسان ما می توانند به طراحی پروفیل لوله ای خود کمک کنند تا بتوانید قدرت پروفیل خود را حداکثر کنید، در حالی که وزن، مواد و در نهایت هزینه را از بین می برد.


XINBO COMPOSITE یکی از تولید کنندگان چین و چروک بالا است، با کارخانه حرفه ای ما قادر به تولید لوله های ارزان قیمت با کیفیت قابل اعتماد است. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.

پرس و جو